Panevėžio robotų fiesta

Panevėžio robotų fiesta

Data: 2018-12-08

Laikas: 8.00-17.00

Vieta: KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas, Nemuno g. 33, Panevėžys

Antrąjį žiemos savaitgalį Panevėžyje pasitiksime su tikra robotų fiesta!

Jau tradicija tapusios regioninės „First Lego League“ varžybos suburs šauniausius robotų kūrėjus iš Panevėžio ir aplinkinių miestų. Sumanūs konstrukciniai sprendimai, programavimo gudrybės, komandinis darbas ir beribė fantazija – bus visko.

Šįkart metų varžybų misija išties nežemiška – jaunuosius robotų kūrėjus ji nukels į Mėnulį. Ką reikia žinoti norint ten išgyventi? Ką valgyti? Kuo kvėpuoti? Ką veikti laisvalaikiu? O kaip šiuos iššūkius gali padėti įveikti robotai?! Atsakymai į visus klausimus – varžybų metu.

KOMANDŲ REGISTRACIJOS FORMĄ RASITE ČIA: https://goo.gl/forms/xOVNcQ5oLtXPQQhG2

Kai nuo azarto užvirs kraujas, varžybų dalyvius ir žiūrovus kvies robotų paroda, kurioje technikos entuziastai demonstruos naujausius sprendimus.

Smalsiuosius renginio dalyvius neabejotinai nudžiugins ir pranešimai su karščiausiomis naujienomis apie Panevėžyje įsikursiantį STEAM centrą ir jau pavasarį „Minties“ gimnazijoje duris atversiantį vieną pirmųjų Baltijos šalyse robotikos varžybų centrą.

Griebk draugą, mamą ar kaimyną ir ateik! Robotų fiesta tavęs laukia!

Daugiau informacijos netrukus.


Renginį organizuoja Panevėžio miesto savivaldybėCity Alumni Panevėžysir Robotikos Akademija.
Renginio partneriai: KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetasPanevėžio mokslo ir technologijų parkasKurk Lietuvai.

#industry4panevėžys #robopanevėžys #panevėžysmanomiestas#panevėžysatsinaujina