Sekmadienį įvyko lyderių forumas

By in
Sekmadienį įvyko lyderių forumas

Sausio 28 d. įvyko apibendrinamasis lyderių forumas. JCI – (Junior Chamber International) jau šimtą metų pasaulyje ir 27 metus Lietuvoje gyvuojanti tarptautinė organizacija nusprendė pradėti nuo savęs ir padėti miesto lyderiams susiburti ir padiskutuoti, kaip robotiką galima integruoti į šiuos miesto sektorius: švietimą, verslą, pramonę ir miesto patrauklumą.
Penktadienio popietę NVO, įmonės ir savivaldybės lyderiai kartu pagal World Cafe formatą sugeneravo idėjas, kurios leis miestui įgyti robotikos identitetą. Šios idėjos buvo surūšiuotos į grupes ROBOTIKOS ŽINIŲ CENTRAS, ROBOTIKOS POZICIONAVIMAS MIESTO SIMBOLIKOJE, ROBOTIKOS ĮMONIŲ PRITRAUKIMAS ir žinoma ROBOTIKOS EDUKACIJA.
Sekmadienio popietę renginio dalyviai galėjo išvysti Daumantą Simėną, Arnoldą Pranckevičių, Aleksą Varną, Rimantą Servą ir Darių Pietarį. Kartu su žiūrovais, atviroje diskusijoje, jie dalinosi mintimis apie robotikos viziją ir atsakė į rūpimus miestiečių klausimus. Buvo smagu matyti susidomėjusius dalyvius miesto ateitimi ir išgirsti miesto viziją bei vykdomus darbus.