Verslo vystymas – inovacijos

Verslo vystymas – inovacijos
Kada:
2019-02-22, 09:30 – 13:30
2019-02-22T09:30:00+02:00
2019-02-22T13:30:00+02:00
Kur:
VšĮ Panevėžio mokslo ir technologijų parkas
J. Žemgulio g. 46
Panevėžys
Cost:
Free
Verslo vystymas – inovacijos @ VšĮ Panevėžio mokslo ir technologijų parkas

Renginio tikslas pristatyti nacionalinių ir tarptautinių programų galimybes įmonėms, kuriančioms ir diegiančioms inovatyvias pažangias technologijas bei paskatinti idėjas paversti inovatyviu produktu ar paslauga pradedantiesiems inovatoriams, kurie stokoja žinių, patarimų ar investicijų.  Renginyje MITA ekspertai pristatys tarptautines ir nacionalines programas ir priemones, pasidalins patarimais kaip pateikti sėkmingą paraišką bei gauti reikiamą finansavimą.

Programose ir priemonėse dalyvavusių įmonių atstovai pasidalins sėkmės istorijomis bei patarimais ir įžvalgomis, kurios dalyviams padėjo įveikti sunkumus ir iššūkius vystant ar diegiant inovacijas.

Renginyje ypač laukiami smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai turintys inovatyvių idėjų, vykdantys ar planuojantys vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis, kurie turės galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

Renginio programa bus patalpinta greitu metu. Registruotis galite jau dabar, nors renginys yra nemokamas, tačiau registracija  būtina dėl riboto vietų skaičiaus.