Per savaitgalį buvo sukurti 3 žaidimai

By in
Per savaitgalį buvo sukurti 3 žaidimai

Šį savaitgalį vykusiame renginyje Game Jam 2018 panevėžiečiai sukurė net 3 žaidimus.  Šiais metais dalyviai turėjo savo idėjas surišti su žodžiu “Transmission”. Organizatorių temos visada yra plačiai pritaikomos, todėl dalyvių fantazija nėra varžoma. Panevėžio mokslo ir technologijų parke įvyko pirmasis toks renginys Panevėžyje.

Pirmasis pristatytas žaidimas “Satellite”. Žaidime valdomas dirbtinis palydovas, kuris turi išvengti į jį skriejančių meteoritų. Antrasis žaidimas “Square Transmission” mus nukelia į kelis skirtingus kraštovaizdžius, kuriuose valdant mašinėlę renkami dantračiai. Trečiasis žaidimas “Transmit Not” yra dvimatis nuotykių žaidimas. Kūrėjai čia įžvelgė egzistencines problemas, kurias bandė atvaizduoti žaidime.

Suskaičiavus komandų balsus, geriausiu žaidimu išrinktas “Satellite”. Visi komandų dalyviai buvo apdovanoti Game Jam 2018 marškinėliais. Renginio organizatoriai ir Panevėžio mokslo ir technologijų parkas tikisi bendradarbiauti ir ateityje, todėl kitais metais žadame pritraukti dar daugiau dalyvių.